Honorarium za pracę radcy prawnego Kancelarii, co do zasady jest ustalane indywidualnie z Klientem z uwzględnieniem stopnia skomplikowania sprawy i przewidywanego nakładu pracy.

Kancelaria stosuje następujący sposoby rozliczania usług:

  • porada prawna w Kancelarii: stawka od 80,00 zł,
  • godzina pracy radcy prawnego: stawka ustalana indywidualnie z Klientem, zależna od   skomplikowania sprawy,
  • stała, kompleksowa obsługa prawna: wynagrodzenie miesięczne (ryczałtowe). Ten sposób rozliczenia jest najbardziej korzystny dla przedsiębiorców, gdyż zapewnia stałą i kompleksowa obsługę prawną bez względu na ilość czasu potrzebnego do wykonania zleconych zadań,
  • prowadzenie konkretnej sprawy sądowej: punktem wyjścia dla ustalenia wynagrodzenia radcy prawnego jest rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 28 września 2002 r. w sprawie opłat za czynności radców prawnych ( Dz. U. Nr 163, poz. 1349 z późn. zm.). Ewentualne inne elementy wynagrodzenia, np.: „premia za sukces” po wygraniu sprawy, są ustalane indywidualnie z Klientem.

Niezależnie od powyższych sposobów rozliczeń, Kancelaria, kierując się elastycznością i  wychodząc naprzeciw potrzebom indywidualnego Klienta, w każdej sprawie może dostosować swoją ofertę do jego potrzeb. 

 

Kościelny & Pijet

Kancelarie radców prawnych

Adres

Al. T.Kościuszki 7 lok. 7

42-202 Częstochowa

 

Tel:

Tel. kom:

Tel. kom:

+48 34 34 700 37

+48 603 108 906

+48 501 629 135

All Rights Reserved Kościelny & Pijet.
Design by Imoli.pl